Cernăuți: Infractorii minori își vor ispăși pedeapsa în biblioteci
Autoritățile din Cernăuți au decis ca infractorii minori care au primit sancțiuni administrative să-și ispășească pedeapsa în mediul cultural al bibliotecilor. Această inițiativă face parte […]

