Medici din România au participat la o sesiune de instruire a proiectului MEDICUNITY la Ujgorod
Reprezentanți ai Spitalului Județean de Urgență „Dr. Constantin Opriș” din Baia Mare au participat, între 4 și 7 mai, la Ujgorod, în Transcarpatia, la cea […]

